суботу, 20 серпня 2022 р.

Серпнева методична студія з технологій, трудового навчання та креслення

                           Тернопільський ОКІППО, 18 серпня 2022 року 

18 серпня 2022 року на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася методична студія з трудового навчання, технологій та креслення у рамках Серпневих методичних студій «Освіта Тернопільщини в умовах воєнного стану: організація освітнього процесу в 2022/2023 н. р.» на тему: «Технологічна освіта у 2022/2023 навчальному році: виклики та шляхи їх подолання».

Розпочався захід о 13 год 00 хв.

Учасниками заходу були: наукові працівники та методисти Тернопільського ОКІППО, консультанти з трудового навчання та технологій центрів професійного розвитку педагогічних працівників, працівники органів управління освітою місцевих територіальних громад, керівники методичних об’єднань учителів з трудового навчання, технологій та креслення. Всього взяло участь 80 педагогів.

Розпочав проведення заходу методист відділу методики навчальних предметів природничо-математичного циклу, технологій та фізичної культури Олег Колодійчук, який привітав учасників заходу з початком нового 2021/2022 навчального року і ознайомив із регламентом роботи студії.

Інформацію про проблеми та перспективи розвитку освіти України озвучив Вітенко Ігор Михайлович, заступник директора Тернопільського ОКІППО, кандидат географічних наук.

З особливостями викладання трудового навчання, технологій та креслення у 2022/2023 н. р. ознайомив учасників студій Колодійчук Олег Ярославович, доцент Тернопільського ОКІППО, кандидат педагогічних наук.


Головні аспекти навчання учнів закладів середньої освіти, які брали участь у інноваційному освітньому проєкті всеукраїнського рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» висвітлила Галас Галина Миколаївна, учитель Козівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  1


Про сутність формування ціннісних орієнтирів та соціального досвіду учнівської молоді інформувала присутніх Хома Світозара Олегівна, методист, в. о. завідувача центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти.

Особливості психологічної підтримки та супроводу учасників освітнього процесу під час війни розкрила Демидась Світлана Романівна, методист Тернопільського ОКІППО.

Особливості забезпечення безпеки особистості у медійному просторі в умовах воєнного стану озвучила Городецька Оксана Володимирівна, доцент ТОКІППО, кандидат педагогічних наук.

З доповіддю на тему «Наставництво як ефективна форма взаємодії із молодим учителем: перспективи та розвиток професійного самовдосконалення. Портфоліо наставника» виступила Жизномірська Оксана Ярославівна, доцент ТОКІППО, кандидат психологічних наук.

По завершенні виступів учасники заходу підвели підсумки та винесли рішення рекомендувати інформацію озвучену на студіях для використання у практичній діяльності учителям Тернопільської області, які викладають навчальні предмети «Технології», «Трудове навчання» та «Креслення».

 

Олег Колодійчук, методист з трудового навчання, технологій та креслення відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО, кандидат педагогічних наук

Немає коментарів:

Дописати коментар